У Львові вивчатимуть практичні аспекти участі громади у формуванні місцевого бюджету

Інформаційно-правовий центр «Наше право» запрошує громадських активістів взяти участь у тренінгу «Як громада може впливати на формування місцевого бюджету?», котрий відбудеться 24 квітня 2010 р. у місті Львові.

В рамках тренінгу учасники отримають навики та вміння стосовно безпосередньої участі громади у формуванні бюджетної політики на місцевому рівні, особливостей розробки та прийняття бюджетів територіальних громад, а також інструментів забезпечення принципів публічності та прозорості, ефективності та відповідальності учасників бюджетного процесу.

Формат заходу: інтерактивний тренінг із використанням активних навчальних інструментів за циклом «Колба», а також методики мозгового штурму та практичної рольової гри. Тривалість навчання – один день.

До участі запрошуються громадські активісти, представники локальних громадських організацій і органів самоорганізації населення. Перевага надається представникам організацій, які поширюють свою діяльність на територію окремої області, міста чи району.

Для того щоб стати учасником тренінгу претендентам необхідно до 20 квітня 2010 р. включно заповнити анкету за веб-посиланням https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dHB2eGI1OG91OFpHbHd4VEdKNk8zZFE6MQ та надіслати CV претендента на адресу електронної скриньки smiletania@gmail.com (із зазначенням «заявка на участь у тренінгу 24 квітня»).

Запрошення учасникам разом із матеріалами тренінгу будуть надіслані не пізніше 21.04.2010 р.

Захід проводиться за підтримки програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження».

 

Координатор тренінгу: Тетяна Сирова (e-mail: smiletania@gmail.com, тел./факс 032 236-70-49).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: