У Львові відбувся навчальний тренінг з медичного права

30-31 січня 2008 року у Львові на базі юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка було проведено навчальний тренінг з медичного права для студентів, які працюють у юридичних клініках. Тема тренінгу – "Правовий статус суб’єктів медичних правовідносин: теоретико-практичні аспекти". Захід організував Львівський обласний благодійний фонд "Медицина і право" за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження" у рамках реалізації проекту "Роль діяльності юридичних клінік для розвитку медичного права як навчальної дисципліни". 

30-31 січня 2008 року у Львові на базі юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка було проведено навчальний тренінг з медичного права для консультантів юридичних клінік ВНЗ України. Тема тренінгу – “Правовий статус суб’єктів медичних правовідносин: теоретико-практичні аспекти”. Захід організував Львівський обласний благодійний фонд “Медицина і право” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у рамках реалізації проекту “Роль діяльності юридичних клінік для розвитку медичного права як навчальної дисципліни”. 

У тренінгу взяло участь 25 студентів, які працюють у юридичних клініках України, і четверо тренерів — викладачів провідних ВНЗ України (Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, Київський національний університет внутрішніх справ, Львівський національний університет ім. Івана Франка).

Метою проведення тренінгу є допомогти клініцистам здобути практичні навики роботи з медичними справами, необхідний обсяг теоретичних знань і досвід підготування процесуальних документів. 

Захід планують висвітлити у Віснику юридичних клінік України.

Контакти:

Ірина Сенюта, президентка ЛОБФ “Медицина і право”

Христина Терешко, виконавча директорка ЛОБФ “Медицина і право”

тел.: (0322) 382 750

e-mail: prlawlab@ukr.net

Мар’яна Мазур, асистент програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 482 03 63 
eлектронна пошта: mazur@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 44, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: