У Львові відбудеться тренінг «Громадська експертиза – ефективний інструмент громадського контролю»

Інформаційно-правовий центр «Наше право» запрошує громадських активістів для участі у навчальному тренінгу «Громадська експертиза - ефективний інструмент громадського контролю», який відбудеться 6 березня 2010 року у місті Львові.

Тренінг відбуватиметься в рамках проекту «Громадська експертиза діяльності місцевих державних адміністрацій у Львівській області», що реалізовується ІПЦ “Наше право” за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В рамках навчального тренінгу учасники здобудуть знання та навики щодо поняття, предмету і мети проведення громадської експертизи діяльності місцевих державних адміністрацій та інших органів виконавчої влади, особливостей складення запитів про проведення експертизи та підготовки експертних висновків і рекомендацій, механізмів адміністративного та судового оскарження бездіяльності органів і посадових осіб у проведенні громадської експертизи.

Навчання проводитимуть досвідчені тренери, працівники судових органів, юристи-практики. Формат тренінгу: інтерактивний тренінг із використання активних методик та практичних кейсів. Тривалість навчання – один день.

До участі запрошуються громадські активісти, представники локальних громадських організацій і органів самоорганізації населення. Перевага надаватиметься представникам організацій, які поширюють свою діяльність на територію окремої області, міста чи району.

Для участі у тренінгу претендентам необхідно надіслати резюме та мотиваційний лист на адресу електронної пошти центру: nashepravo@gmail.com до 26.02.2010 р.

У мотиваційному листі необхідно вказати досвід професійної роботи претендента, а також обґрунтувати потребу в удосконаленні знань у сфері особливостей проведення громадської експертизи.

Запрошення для участі у тренінгу будуть надіслані не пізніше 01.03.2010 р.

Контактна інформація:

Інформаційно-правовий центр “Наше право”,

e-mail: nashepravo@gmail.com, тел./факс: 0(32) 236-70-49

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: