У Львові відбудеться Європейський парад

13 травня у Львові Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Європейська молодь України» у рамках Днів Європи в Україні організовує марш-ходу – Європейський парад за фінансової та інформаційної підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Представництва Європейського Союзу в Україні.

Ще жодного разу Дні Європи у Львові так не святкувалися. Цього року вперше затишними центральними вуличками старого міста з європейськими прапорами в руках пройде врочиста марш-хода Європейського параду. Вона вже встигла побувати в Києві, Миколаєві та Севастополі, щоразу набуваючи нових відтінків. Ось і без львівського колориту не обійдеться! Під час параду заплановано провести виставку ретроавтомобілів, а на останок – святковий концерт на площі Ринок.

Для української молоді участь у Європейському параді – ще одне підтвердження євроінтеграційних пріоритетів. Прищепити європейські цінності й стандарти життя в Україні, закликати не бути байдужим до шляху, яким іде Україна і, відповідно, кожен з нас – те, заради чого, власне, і започатковано акцію – сподіваємося, вона відтепер стане щорічною!

Початок о 13:30 на перетині площі Ринок і вул. Ставропігійської.

Почесними гостями Європейського параду стануть:

  • Міський голова Львова Андрій Садовий
  • Заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів
  • Начальник управління молоді, сім’ї та спорту Юрій Наконечний
  • Начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради Остап Процик

Також чекаємо на:

  • Генерального консула Польщі у м. Львів пана Вєслава Осуховскі
  • Народного депутата України Андрія Парубія

 

Контакти організаторів: ВМГО «Європейська молодь України», тел. 044-361-54-53, e-mail: euro_youth@ukr.net, www.euroyouth.org.ua

***

ВМГО «Європейська молодь України» заснована, як молодіжна ліберальна організація, 2 січня 2007 р., 5-го червня того ж таки 2007 р., зареєстрована Мін’юстом як Всеукраїнська. Захист соціальних, економічних, творчих та інших інтересів українських громадян з орієнтацією на європейські демократичні й ліберальні цінності є основною метою діяльності «Європейської молоді України». Практично це передбачає поширення у суспільстві ідей щодо європейської інтеграції України, підтримка і реалізація програм, що сприяють економічній та культурній інтеграції України до європейської спільноти, пропаганда здорового способу життя, підтримка студентських ініціатив, самоврядування, відродження та популяризація української культурної та історичної спадщини, налагодження співпраці з демократичними та іншими організаціями Європи і світу.

Детальніше: www.euroyouth.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: