У Львові пройде акція “С – наша спільна справа в боротьбі за життя Людини”

З 27 липня до 1 серпня у Львові відбуватиметься акція “С – наша спільна справа в боротьбі за життя Людини”, приурочена до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами

З 27 липня до 1 серпня у Львові відбуватиметься акція “С – наша спільна справа в боротьбі за життя Людини”, приурочена до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами. Захід організовують ВГО “Фундація медичного права та біоетики України”, управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та БФ “САЛЮС” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” та МБФ “Міжнародний альянс із ВІЛ/СНІД в Україні”.

Мета акції – привернути увагу уряду України до поширення епідемії гепатиту С, відсутності доступного для населення лікування та національної програми протидії гепатитам.

Захід розпочнеться прес-конференцією за участю фахівців у сфері прав людини й охорони здоров’я, яка відбудеться у приміщенні Малої сесійної зали міськради 27 липня та стосуватиметься медико-правових проблем поширення хвороби в Україні.

28 і 30 липня кожен охочий зможе пройти діагностику за допомогою швидких тестів на гепатити В і С на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку на проспекті Свободи, де працюватиме мобільна амбулаторія БФ “САЛЮС”.

З 30 липня до 1 серпня в Міському центрі здоров’я та медичної інформації (вул. Руська, 20) буде функціонувати медико-правовий пункт, де кожна особа зможе отримати кваліфіковану юридичну чи медичну консультацію на безоплатній основі.

У Львові буде проведено широку інформаційно-просвітницьку кампанію з використанням тематичних брошур, листівок, постерів і білбордів.

Детальніше – www.hepatit.org.ua та www.healthrights.org.ua

ВГО “Фундація медичного права та біоетики України”
Ірина Сенюта
(032) 35 54 76
prlawlab@ukr.net

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: