У Львові презентують електронний гуманітарний архів “Антропос”

17 жовтня у читальному залі наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І. Франка, у межах святкування 400-річчя від дня її заснування, широкому загалу презентують електронний архів — Відритий гуманітарний архів "Антропос" — www.dspace.humanities.org.ua. Про це,13 жовтня, на прес-конференції повідомила директор Центру гуманітарних досліджень Львівського національного університету імені Івана Франка Олена Галета.

17 жовтня у читальному залі наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І. Франка, у межах святкування 400-річчя від дня її заснування, широкому загалу презентують електронний архів — Відритий гуманітарний архів “Антропос” — www.dspace.humanities.org.ua. Про це сьогодні, 13 жовтня, на прес-конференції повідомила директор Центру гуманітарних досліджень Львівського національного університету імені Івана Франка Олена Галета.

За її словами, архів заснував 2007 року Центр гуманітарних досліджень Львівського національного університету імені Івана Франка та Наукова бібліотека ЛНУ ім. Франка за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Він відкритий для діяльних спільнот, інституцій та окремих дослідників, готових розміщувати для тривалого зберігання й доступу власні наукові монографії, статті, рецензії, огляди, джерельні матеріали і бази даних, музейно-архівні колекції, дослідницькі й культурні проекти, навчальні матеріали, презентації, каталоги й бібліографії.

“Це один з перших архівів України, що підтримує Міжнародний протокол обміну даними. Зараз в архіві — роботи 999 авторів, як з усієї України, так з різних куточків світу. Кожен з учасників архіву може створювати, наповнювати, редагувати власні розділи та добірки за напрямами: археологія, архітектура, історія, право, театрознавство, філософія, музеєзнавство, мовознавство, фольклористика тощо”, — зазначила Олена Галета.

Джерело: Незалежне інформаційно-аналітичне Інтернет-видання Zaxid.net!

 

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: