У Львові презентують дослідження стосовно видачі закордонних паспортів

5 травня об 11:00 у Львові відбудеться презентація результатів громадського дослідження видачі закордонних паспортів у Львівській області 2010 року

5 травня об 11:00 у Львові, у Львівському прес-клубі ринкових реформ (просп. Шевченка, 11), відбудеться презентація результатів громадського дослідження видачі закордонних паспортів у Львівській області 2010 року. Дослідження провели Львівське юридичне товариство й Інформаційно-правовий центр “Наше право” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі в заході запрошено громадських експертів із провідних аналітичних центрів України, представників мас-медіа, а також начальника управління громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб ГУМВС України у Львівській області.

Польовий етап дослідження проходив у жовтні-листопаді 2010 року біля приміщень районних відділів громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Львова та Львівської області. Експерти вивчали якість і доступність процедур отримання закордонних паспортів, визначали проблеми, з якими стикаються громадяни. Вони підготували рекомендації стосовно покращення роботи відділів. У межах дослідження було зроблено глибинний аналіз процедур паспортизації та проведено експерименти з отримання закордонних паспортів.

Контакти: “Наше право”, Андрій Лепак, (032) 236 70 49, andriy_lepak@ukr.net

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: