У Львові представлять результати опитування щодо якості перевезень у маршрутках

18 квітня об 11:00 у Львові відбудеться прес-конференція “Результати дослідження громадської думки щодо якості надання послуг із перевезення пасажирів у маршрутних таксі Львова”

18 квітня об 11:00 у Львові, у Львівському прес-клубі ринкових реформ, відбудеться прес-конференція “Результати дослідження громадської думки щодо якості надання послуг із перевезення пасажирів у маршрутних таксі Львова”. Захід організовує Інформаційно-правовий центр “Наше право” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники прес-конференції:
– Андрій Лепак, президент центру “Наше право”;
– Оксана Ващук, програмний директор центру “Наше право”.

Польовий етап дослідження було проведено з 28 березня до 8 квітня у Львові. Експерти опитали 200 респондентів – пасажирів маршрутних таксі, які постійно користуються цим транспортом. Помилка репрезентативності становить +/-3%, при максимальній помилці репрезентативності +/-5%. Опитування було проведено методом стихійної вибірки на фіксованих зупинках громадського транспорту в різних частинах міста.

Контакти: “Наше право”, (032) 236 70 49, nashepravo@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: