У Львові представили другу хвилю бізнес-інкубатора «Новий відлік»

23 березня у малій сесійній залі Львівської міської ради відбулася прес-конференція з нагоди презентації другої хвилі бізнес-інкубатора «Новий відлік – програми підтримки малого бізнесу та самозайнятості». Проект реалізує Клубі Ділових Людей за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

23 березня у малій сесійній залі Львівської міської ради відбулася прес-конференція з нагоди презентації другої хвилі бізнес-інкубатора «Новий відлік – програми підтримки малого бізнесу та самозайнятості». Проект реалізує Клубі Ділових Людей за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

До участі у проекті «Новий відлік» запрошують внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО. У межах програми 50 учасників пройдуть 6-тижневий інтенсивний бізнес-курс та сформують кожен свій унікальний бізнес-план. Після конкурсу бізнес-ідей експертна комісія обере 15 найкращих, яким нададуть гранти на розвиток бізнесу загальною сумою 800 000 гривень.

«Для того, щоб стати учасником проекту, потрібно представити своє бачення власного бізнесу. Окрім того – мати розуміння, як його реалізувати та бути готовим до нових масштабів бізнес-діяльності», – відзначив Голова Клубу Микола Савуляк.

Зараз у проекті триває етап відбору, який завершиться 6 квітня. Заявка на участь – на сайті Клубу. Після відбору організатори оберуть 50 учасників, які продовжать участь у проекті. Захист бізнес-планів відбудеться у кінці червня 2016 року.

«Ми все ще перебуваємо в скрутних умовах. Багатьом людям сьогодні, як ніколи, потрібна можливість розпочати друге життя. Таку можливість ми надаємо в межах другої хвилі «Нового відліку». У нашому проекті легко бути успішними, що підтверджують учасники першої хвилі та їхні бізнес-ідеї, які знайшли своє місце на ринку підприємництва», – каже керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження» Оксана Дащаківська.

За словами представників Львівської міської ради, «Новий відлік» – стратегічно важливий проект для Львова. Завдяки проекту з’являються нові успішні бізнеси, які роблять вагомий внесок в економічний розвиток міста.

«З приємністю спостерігаю за успіхами учасників першої хвилі «Нового відліку», – зізналася в.о. начальника управління економіки ДЕП Львівської міської ради Вікторія Довжик. – Цього разу результати будуть ще кращими – я переконана. А міська рада готова інформаційно, консультаційно та методично підтримувати учасників впродовж всіх етапів проекту»

«На різних етапах першої хвилі проект підтримували Львівський обласний та міський  центри зайнятості. Досвід успішного та ефективного партнерства повторять і цього разу», – підтвердив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

Нагадаємо, у травні 2015 року Клубом Ділових Людей та Міжнародним фондом «Відродження» був ініційований бізнес-інкубатор для переселенців «Новий відлік». Восени 2015 року 15 переможців отримали до 80 000 грн кожен на закупівлю обладнання та основних фондів для власної бізнес-ідеї. Один із проектів-переможців – «Зелений кошик» – обрали для реалізації першого спільного інвестиційного проекту учасників Клубу. За розвитком проектів слідкують експерти партнера Клубу – Громадської Школи Бізнесу.

Контакти: ГО “КлубДілових Людей”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: