У Львові переселенцям запропонували реалізовувати власний бізнес

11 червня, відбулася офіційна презентація проекту «Новий відлік» – бізнес-інкубатора для внутрішньо переміщених осіб. Проект реалізовують у Клубі Ділових Людей за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та сприяння Львівської міської ради.

11 червня, відбулася офіційна презентація проекту «Новий відлік» – бізнес-інкубатора для внутрішньо переміщених осіб. Проект реалізовують у Клубі Ділових Людей за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та сприяння Львівської міської ради.

«Новий відлік» – програма підтримки малого бізнесу та самозайнятості переселенців. У рамках проекту заплановано 8-тижневий бізнес-курс, конкурс бізнес-планів, фінансова допомога загальним бюджетом 1 000 000 гривень, бізнес-супровід та групова консультативна програма. Умови участі у проекті прості: учасники повинні відповідати цільовій аудиторії (Донецька, Луганська області та Крим), подати заявку та мати бажання почати або активно розвивати власний бізнес.

Проект складається із 5-ти етапів. У межах першого формуються заявки, які приймають до 25 червня 2015 року. Потенційні учасники повинні запропонувати координаторам проекту реальну бізнес-ідею та мати чітке розуміння, як її реалізувати. Найкращі ідеї чи найамбіційніші особи увійдуть до трьох груп (у кожній 15-20 учасників, всього – 50 учасників), які пройдуть інтенсивний бізнес-курс з експертами.

«Програма навчання створена так, щоб допомогти учасникам скласти унікальну концепцію, маркетинг- та бізнес-план запуску або розвитку бізнесу. Над цим працюватиме команда фахівців та експертів бізнесу», – відзначив Голова Клубу Ділових Людей Микола Савуляк.

Після завершення курсу експертна комісія, у складі представників бізнесу та громади, відбере 15 переможців, які отримають фінансову допомогу у розмірі до 1 000 000 гривень, а також бізнес-супровід у вигляді приватних консультацій, сприяння налагодженню контактів тощо. Для інших 35 учасників, яким не буде призначене фінансування, проведуть 4-місячну групову консультативну програму.

«Навчання – обов’язкова складова проекту, адже ми хочемо бути певні, що гроші, виділені Міжнародним фондом «Відродження» працюватимуть далі, – зауважила Оксана Дащаківська. – Ми розуміємо, що людям, яких вирвали «з коренем», буде складно приживатися на інших територіях. Саме тому ми започаткували 4 бізнес-інкубатори у Львові, Харкові, Одесі та Києві, які дадуть переселенцям шанс реалізувати себе по-новому. Окрім того, переселенці можуть багато-чого дати Львову, адже у них трохи інші цінності та й, зрештою, нас, львів’ян, є чому вчити».

За словами переселенців, протягом всього минулого року вони сподівалися, що скоро повернуться додому. Втім, зараз розуміють, що прийшов час для реалізації у Львові. «Мусимо адаптовувати власні сили, адже представляємо активну спільноту, яка хоче працювати і достойна підтримки. Вдячні, що знайшли підтримку ідеям у проекті «Новий відлік». Тут отримаємо можливість відкрити себе по-новому, що можливо та реально», – додала керівник ГО «Кримська хвиля» Оксана Новікова.

Влада міста теж не тримається осторонь допомоги внутрішньо переміщеним. Тут обіцяють допомагати всіляко, на що буде можливість. «Проект «Новий відлік» став результатом активної та великої ініціативи. Це початок історій успішних історій людей, які почнуть свій бізнес у Львові та успішно його реалізують», – запевнила в. о. начальника управління економіки ЛМР Вікторія Довжик.

Для подання заявок організатори рекомендують звертатися за телефонами: (097) 672-86-09 (Христина Яблонська), (067) 670-39-83 (Христина Коваль).

Контакти: Христина Яблонська, (097) 672-86-09

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: