У Львові обговорять візову політику країн ЄС

26 листопада об 11:00 у Львові, у приміщенні Львівського прес-клубу (просп. Шевченка, 11, 2-й поверх), відбудеться прес-конференція “Проблеми міграційного потенціалу візової політики та процедур: результати громадського дослідження”

26 листопада об 11:00 у Львові, у приміщенні Львівського прес-клубу (просп. Шевченка, 11, 2-й поверх), відбудеться прес-конференція “Проблеми міграційного потенціалу візової політики та процедур: результати громадського дослідження”. Дослідження було проведено в межах проектів громадської ініціативи “Європа без бар’єрів” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Доповідач – Андрій Лепак, керівник Львівського юридичного товариства, представник ГІ “Європа без бар’єрів” у Львові.

Запрошені:
– Ярослав Дрозд, генеральний консул Республіки Польща у Львові;
– Давід Павліта, генеральний консул Чеської Республіки у Львові;
– В’ячеслав Войнаровський, представник МЗС України у Львівській області.

Під час заходу буде оприлюднено результати громадського дослідження візової політики та практики консульських установ і візового центру Польщі у Львові в контексті виконання ними Угоди про спрощення оформлення віз, Візового кодексу ЄС, Угоди про правила малого прикордонного руху. Буде надано рекомендації та пропозиції для вдосконалення діяльності зазначених установ.

Контакти:
Громадська ініціатива “Європа без бар’єрів”
(044) 238 68 43
office_ewb@novisa.com.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: