У Львові обговорять проект національного плану дій у сфері екології

21 січня о 9:30 у Львові, у конференц-залі готелю “Швейцарський” (вул. Князя Романа, 20), відбудеться круглий стіл із обговорення проекту Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища України на період 2011-2015 року.  

 

21 січня о 9:30 у Львові, у конференц-залі готелю “Швейцарський” (вул. Князя Романа, 20), відбудеться круглий стіл із обговорення проекту Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища України на період 2011-2015 року. Захід організовують регіональний координатор проекту “Проведення діалогів громадськості та влади з нагальних питань реформи екологічної політики України в рамках співпраці Україна – ЄС”, Міжнародна благодійна організація “Екологія – Право – Людина” у співпраці з Всеукраїнською екологічною громадською організацією “Мама-86”, Громадською експертною радою при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС (ГЕР УЧК) за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета круглого столу – обговорити проект згаданого документу та надати пропозиції й зауваження громадськості з західного регіону України. Заявку на участь слід подати до 17 січня, коментарі та пропозиції до документа – до 18 січня.

Контакти: +38 (032) 225 76 82, epl@mail.lviv.ua, apetriv@gmail.com, maryanab@uoregon.edu, lena@uoregon.edu.

***

Мета Європейської програми – сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: