У Львові обговорять проблеми захисту права власності

24 березня о 12:00 у Львові відбудеться обговорення “Проблеми реалізації та захисту права власності в Україні”

24 березня о 12:00 у Львові (вул. Левицького, 97, перший поверх) відбудеться обговорення “Проблеми реалізації та захисту права власності в Україні”. Захід організовує Центр громадської адвокатури в межах проекту “Покращення умов реалізації та захисту права власності як основного речового права” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

До обговорення запрошують представників неурядових організацій, при яких діють правові приймальні для громадян, а також усіх охочих.

На заході буде представлено узагальнені результати діяльності громадських правових приймалень щодо справ, пов’язаних із порушенням права власності. Буде визначено найбільш поширені та типові порушення права власності, а також шляхи захисту порушеного права.

Охочим узяти участь в обговоренні слід зареєструватися.

Контакти: Центр громадської адвокатури, (032) 244 46 59, cga@lawngo.net; Оксана Коваль, 097 981 27 38

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: