У Львові дискутуватимуть про синергію мистецтва, культури та технологій

На події також буде представлено Європейську ініціативу STARTS (s+t)*arts. Вона підтримує спільні проекти у сферах науки, технологій і мистецтва, сприяє подоланню бар'єрів між світами мистецтва і технологій, стимулює розвиток креативності та інновацій.

14 червня у Львові відбудеться всеукраїнський форум, на якому обговорюватиметься розвиток інновації в Україні завдяки поєднанню передових технологій з мистецтвом та культурою. Які продукти ми зможемо отримати на виході? Чи сприятиме така синергія відкриттю інновацій для розвитку економіки України або Львова? Які приклади поєднання технологій ти мистецтва вже існують в Україні та що заважає їх розвитку? Що має зробити Уряд України, місцева влада, Український культурний фонд та європейські донори, аби сприяти проникненню технологій в українське мистецтво та культуру?

Ці питання обговорять представники національних та місцевих органів влади, а також експерти з креативної індустрії на Форумі, який 14 червня організовують Громадська організація Агенція європейських інновацій та Tech Startup School НУ «Львівська Політехніка».

На Форумі також буде представлено Європейську ініціативу STARTS (s+t)*arts. Вона підтримує спільні проекти у сферах науки, технологій і мистецтва, сприяє подоланню бар’єрів між світами мистецтва і технологій, стимулює розвиток креативності та інновацій.

Запрошуємо представників ЗМІ

Що?

Форум «Синергія мистецтва, культури та технологій як джерело креативності та інновацій»

Де?

Tech Startup School НУ «Львівська політехніка». м. Львів, вул. Академіка Колесси, 2

Коли?

14 червня 10:00 – 17:00 (реєстрація з 09:30)

Доповідачі

  • Ярослав Петраков – гендиректор директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури
  • Андрій Москаленко – заступник міського голови Львова
  • Катерина Бова – провідна менеджерка програми “Створюємо інноваційний культурний продукт” Українського культурного фонду
  • Андрій Бірюков – виконавчий директор ГС “ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА”
  • Ольга Баркова – фахівець з оцифровки і цифрової репрезентації в секторі культурної спадщини, керівник заходів “Оцифроване надбання” 2013-2018.
  • Назар Подольчак – керівник Tech Startup School  НУ «Львівська Політехніка»
  • Олег Яськів –  директор Центру Митрополита Андрея Шептицького УКУ

Програму заходу можна завантажити за посиланням: https://cutt.ly/yiZaaa

Мова заходу: українська

Акредитація для ЗМІ: Іван Кульчицький, тел. 0509292396, Email: kul.ivan@gmail.com

Довідкова інформація: Форум є заходом проекту «Адвокація проєвропейських змін в національній інноваційній політиці», який виконується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: