У Луцьку з’явиться Ресурсний центр для ОСББ

1 березня об 11:00 у Луцьку відбудеться презентація проекту “Ресурсний центр для ОСББ у м. Луцьку”

1 березня об 11:00 у Луцьку (Волинський прес-клуб, вул. Шевченка, 14) відбудеться презентація проекту “Ресурсний центр для ОСББ у м. Луцьку”. Його реалізує Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту заплановано сприяти самоорганізації населення, реформі житлово-комунального господарства на місцевому рівні, надавати правові, інформаційні, консультаційні, методичні й інші види послуг, надавати системну юридичну допомогу мешканцям багатоквартирних будинків Луцька для захисту їхніх прав і представлення інтересів у сфері ЖКГ, здійснювати навчально-інформаційну роботу.

Контакти: Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив, Петро Лавринюк, 067 90 55 398 (0332) 78 59 66, vipgi@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: