У Луцьку відкрито Центр адмінпослуг

2 липня в Луцьку відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)

2 липня в Луцьку відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Створення ЦНАП координував Фонд місцевого розвитку спільно з Луцькою міською радою за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час відкриття голова Волинської обладміністрації Борис Клімчук зауважив, що ЦНАП – це цивілізована форма співпраці влади та громадян, а адміністратори радянського зразка відходять у минуле. Зі свого боку, Луцький міський голова Микола Романюк додав, що відкриття Центру дасть змогу спростити процедуру надання послуг населенню та підвищити їх якість.

У Центрі надаватимуть 196 адміністративних послуг. Прийом документів здійснюватимуть 9 кваліфікованих адміністраторів, 7 державних реєстраторів і 7 державних адміністраторів.

Контакти:
Фонд місцевого розвитку
Петро Верзун
(0332) 24 64 32
050 378 68 53
petro_verzun@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: