У Луцьку відбудеться презентація центру адмінпослуг

10 липня об 11:00 у Луцьку ("ВолиньМедіа", вул. Ковельська, 2, 4-й поверх, офіс 7) відбудеться круглий стіл “ЦНАП як інноваційний механізм обслуговування громади міста. Розвиток електронної демократії в Луцьку”

10 липня об 11:00 у Луцьку (“ВолиньМедіа”, вул. Ковельська, 2, 4-й поверх, офіс 7) відбудеться круглий стіл “ЦНАП як інноваційний механізм обслуговування громади міста. Розвиток електронної демократії в Луцьку”. Захід проводить ВОГО “Фонд місцевого розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде презентовано мету й завдання новоствореного Центру надання адміністративних послуг у Луцьку, обговорено інновації у транспортній інфраструктурі Луцька та представлено аналіз електронного врядування міста.

У круглому столі візьмуть участь заступник міського голови Тарас Яковлев і керівник департаменту Луцької міської ради “Центр надання адміністративних послуг” Лариса Карп’як. З метою представлення практичного досвіду надання адміністративних послуг виступить працівник ЦНАПу.

Контакти:
ВОГО “Фонд місцевого розвитку”
Тетяна Сидорук
050 777 82 85

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: