У Луцьку пропонують зобов’язати учнів носити світловідбивачі

У Луцьку відбувся круглий стіл “Захистимо дітей на дорогах”

16 липня в Луцьку відбувся круглий стіл “Захистимо дітей на дорогах”. Захід провела Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На заході обговорювали безпеку дітей на дорозі, особливо в темну пору. 82% опитаних водіїв заявили, що наявність світловідбивачів (флікерів) суттєво знизить кількість ДТП, бо одяг із відбивачами видно в 3-4 рази далі, ніж без них. А експерти у сфері дорожньо-транспортного руху стверджують, що використання флікерів знижує дитячий травматизм у середньому в 6,5 разів.

Спеціалісти також наголосили на необхідності виховувати грамотного пішохода, а в цьому процесі участь повинні брати й батьки, і заклади освіти, і місцева влада. Учасники круглого столу вирішили винести на розгляд сесії Луцької міської ради питання про обов’язкове використання флікерів учнями та вжиття інших заходів, спрямованих на підвищення безпеки дітей на дорогах.

Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН
Людмила Вільчинська
(0332) 2000 32
l.vilchynska@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: