У Луцьку презентують проект із розвитку ОСН

6 лютого об 11:00 у Луцьку (коворкінг-центр “Репортер”, просп. Волі, 27, 4-й поверх) відбудеться презентація проекту “Створення умов для нового якісного рівня діяльності ОСН у м. Луцьку”

6 лютого об 11:00 у Луцьку (коворкінг-центр “Репортер”, просп. Волі, 27, 4-й поверх) відбудеться презентація проекту “Створення умов для нового якісного рівня діяльності ОСН у м. Луцьку”. Захід проводить Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект передбачає створення Ресурсного центру для ОСН, який увійде до Всеукраїнської мережі Ресурсних центрів для органів самоорганізації населення.

Питання для обговорення:
– Що гальмує розвиток органів самоорганізації населення в Луцьку?
– Якої підтримки вони потребують?
– Які корисні для громади функції вони мають і чому їх не виконують?
– Яким чином планується стимулювати створення нових і підвищення ефективності нинішніх ОСН?

Запрошені:
· Віктор Яблончук, голова Асоціації підтримки та розвитку ОСББ й ОСН;
· Ірина Гайдучик, керівник проекту;
· Юлія Сабатюк, голова Асоціації ОСББ “Лучани”;
· Роман Бондарук, депутат Луцької міської ради;
· Петро Лавринюк, президент Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив.

У Луцьку налічується понад 500 ОСН, із яких 484 створено на громадських засадах (тобто не легалізовано) і тільки 26 мають статус юридичної особи. Але діяльність практично всіх ОСН зводиться до збирання коштів мешканців і колективного замовлення комунальних послуг. При цьому п. 6 ч. 1 ст. 14 закону про ОСН передбачає, що ОСН має право “здійснювати контроль за якістю надаваних громадянам, які проживають у жилих будинках на території діяльності органу самоорганізації населення, житлово-комунальних послуг та за якістю проведених у зазначених жилих будинках ремонтних робіт”, тобто однією з важливих функцій ОСН є контроль за якістю обслуговування будинків ЖЕКами.

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН
098 9 222 616
066 163 000 8
(0332) 2000 32
press.asossiation.osbb@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: