У Луцьку презентують Кодекс водія таксі та маршрутного таксі

19 березня об 11:00 у Луцьку (коворкінг-центр “Репортер”, просп. Волі, 27, 4-й поверх) відбудеться презентація Кодексу водія таксі та маршрутного таксі

19 березня об 11:00 у Луцьку (коворкінг-центр “Репортер”, просп. Волі, 27, 4-й поверх) відбудеться презентація Кодексу водія таксі та маршрутного таксі. Кодекс розробив Волинський Інститут Підтримки та Розвитку Громадських Ініціатив за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Ініціатори проекту розкажуть, як збираються впливати на якість пасажирських перевезень в охоплених проектом містах, кого долучатимуть до розробки Кодексу та як стимулюватимуть водіїв дотримуватися прописаних у Кодексі положень.

Участь у заході візьмуть представники перевізників, водіїв і пасажирів. Свою позицію щодо покращення пасажирських перевезень висловлять також депутати Луцької міськради та громадські діячі Волині.

Луцьк, Ковель, Нововолинськ і Володимир-Волинський стали пілотними містами, які випробують Кодекс водія таксі та маршрутного таксі.

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та Розвитку Громадських Ініціатив
(0332) 723 803
press.vipgi@mail.ru

 

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: