У Луцьку презентують базу приватизованого і орендованого комунального майна міста

«Комунальна нерухомість» – це он-лайн база, яка містить актуальну інформацію про нерухомість територіальної громади Луцька (окрім землі).

24 червня Центр журналістських розслідувань «Сила правди» презентує у Луцьку базу «Комунальна нерухомість». Ресурс створено в рамках проекту підтриманого Міжнародним фондом «Відродження». Захід відбудеться в конференц-залі готелю «Україна» за адресою: вул. Словацького, 2. Початок о 14.00.

«Комунальна нерухомість» – це он-лайн база, яка містить актуальну інформацію про нерухомість територіальної громади Луцька (окрім землі). У ній будуть представлені дані про приватизовану комунальну нерухомість міста з 1993-го року і до початку 2019-го року, здану в оренду протягом 2015-2019 років, а також перелік комунальних будівель і приміщень, що належать громаді Луцька.

Ідея створення такої бази виникла через те, що протягом 1990-х – початку 2000-х років Луцька міська рада уклала сотні договорів купівлі-продажу комунального майна, однак доступ до інформації про це тривалий час був обмежений. Паперові носії з важливими даними спочивали на поличках владних кабінетів. Схожа ситуація і з орендою комунального майна. Вона хоч і з’являється періодично на сайті Луцької міської ради, але проаналізувати, хто які площі винаймав і скільки за це сплачував у минулі роки, неможливо.

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» вирішив створити ресурс, на якому кожен міг би отримувати вичерпну інформацію про те, що відбувається з комунальним майном, затрачаючи мінімум зусиль і абсолютно безплатно. На презентації автори проекту розкажуть як користуватись базою «Комунальна нерухомість», а також детально про весь спектр інформації, яку користувачі зможуть знайти на сайті і про інші можливості ресурсу.

Участь у заході візьмуть представники Луцької міської ради, відділу управління майном комунальної власності Луцької міської ради, представники міжнародного фонду «Відродження». 

Організатор заходу – Центр журналістських розслідувань «Сила правди».

Початок презентації о 14.00. Орієнтовна тривалість 1,5 години.

Довідково:

Метою проекту «Створення бази приватизованої та орендованої комунальної нерухомості Луцька», що реалізується громадською організацією«Центр журналістських розслідувань «Сила правди» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є прозоре та ефективне використання комунального майна через контроль громадськості.

За детальною інформацією та акредитацією звертатися за телефоном +38 093 760 6174 (Оксана Петрук), або на e-mail: cirpowertruth@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: