У Луцьку обговорять взаємодію громади та влади у вирішенні місцевих проблем

5 березня о 10:00 у Луцьку (зала засідань Луцької міської ради, вул. Богдана Хмельницького, 19) відбудеться круглий стіл “Взаємодія громади й органів місцевого самоврядування у вирішенні питань місцевого значення. Проблеми та перспективи”

5 березня о 10:00 у Луцьку (зала засідань Луцької міської ради, вул. Богдана Хмельницького, 19) відбудеться круглий стіл “Взаємодія громади й органів місцевого самоврядування у вирішенні питань місцевого значення. Проблеми та перспективи”. Захід проводить Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.
    
На заході обговорюватимуть такі питання:
– взаємодія громади й органів місцевого самоврядування: спільні досягнення, проблеми взаємодії;
– органи самоорганізації населення (ОСН) та їх відмінності від органів місцевого самоврядування, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та громадських організацій;
– вигоди для влади від діяльності ОСН;
– успішні практики співпраці ОСН, органів місцевого самоврядування, служб, відділів, управлінь: представлення всеукраїнського досвіду;
– перспективи й можливості співпраці ОСН і партнерів на місцях;
– ініціатива служби зайнятості з розвитку активності населення для вирішення питань місцевого значення;
– можливі вигоди співпраці ОСН і комунальних служб;
– створення необхідних умов для сталого й ефективного розвитку ОСН у Луцьку й області.

До участі в заході запрошують представників громадських організацій, обласного центру зайнятості, соціальних служб, органів місцевого самоврядування, депутатів міської ради.

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН
(0332) 2000 32
press.asossiation.osbb@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: