У Луцьку обговорять співпрацю ОСН і служби зайнятості

28 січня о 15:00 у Луцьку відбудеться тематична зустріч, покликана окреслити напрями можливої співпраці органів самоорганізації населення (ОСН) і служби зайнятості

28 січня о 15:00 у Луцьку (конференц-зала міського центру зайнятості, вул. Ярощука, 2) відбудеться тематична зустріч, покликана окреслити напрями можливої співпраці органів самоорганізації населення (ОСН) і служби зайнятості. Захід проводить Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” та ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”.

У зустрічі візьмуть участь представники Луцького міського центру зайнятості й ОСН. Вони розкажуть про можливості співпраці як із юридичною особою, яка діє в межах певної території, так і з представницьким органом, що покликаний сприяти вирішенню питань локального значення.

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН
095 64 54 655
(0332) 2000 32
press.asossiation.osbb@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: