У Луцьку обговорять безпеку дітей на дорогах

16 липня о 15:00 у Палаці культури Луцька (вул. Богдана Хмельницького, 1) відбудеться круглий стіл “Захистимо дітей на дорогах”

16 липня о 15:00 у Палаці культури Луцька (вул. Богдана Хмельницького, 1) відбудеться круглий стіл “Захистимо дітей на дорогах”. Захід проводить Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Програма заходу:
– аналіз дорожньо-транспортних пригод (ДТП) за участю школярів;
– обговорення обов’язковості використання світловідбивних елементів школярами та прийняття відповідних рішень органами місцевої влади;
– оприлюднення результатів соціологічного опитування батьків юних пішоходів.

Учасники:
– начальник ВДАІ Луцького МВ УМВС України у Волинській області Віктор Главічка;
– начальник управління освіти Луцька Олег Гребенюк;
– власник служби таксі “Морячок” Олександр Кралюк;
– депутат Луцької міської ради Роман Бондарук.

Статистика ДАІ говорить, що практично половина ДТП з участю дітей трапляються з вини самих дітей. Кожен третій школяр потрапляє під колеса в сутінках, тому що водії їх просто не бачать. При цьому світловідбивні елементи (флікери) знижують ризик наїзду на людину в темряві в кілька разів. Наприклад, після того як у Норвегії запровадили обов’язкове носіння флікерів школярами, кількість ДТП за участю дітей знизилася на 80%.

Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН
Людмила Вільчинська
(0332) 2000 32
l.vilchynska@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: