У Луцьку буде створено Центр надання адміністративних послуг

У Луцьку відбулося перше громадське обговорення Програми створення Центру надання адміністративних послуг

26 січня в Луцьку відбулося перше громадське обговорення Програми створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Захід провели Фонд місцевого розвитку й Центр політичного аналізу та виборчого консалтингу за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Центр буде створено в будинку на вулиці Лесі Українки, 35.

“Щорічно до міської ради надходить 100-120 тисяч звернень мешканців, тому створення ЦНАП допоможе оперативно та в повній мірі вирішувати проблеми лучан”, – сказала начальниця відділу звернень громадян міської ради Лариса Карп’як.

У межах проекту відбудуться два тренінги для майбутніх працівників ЦНАП, буде обладнано 9 робочих місць у Центрі, здійснено ознайомлювально-навчальні поїздки в ті міста, де вже діють ЦНАП, проведено інформаційну кампанію для популяризації ЦНАП серед населення, встановлено інформаційне табло, а також здійснено дослідження задоволеності муніципальними послугами у виконавчих органах Луцької міської ради.

Фонд місцевого розвитку
(0332) 24 64 32
fmr_lutsk@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: