У Луганську відкриється виставка «Європейське обличчя Луганщини»

У п’ятницю 24 вересня о 10.30 в ЛНУ імені Т.Шевченка перед великою актовою залою буде відкрито виставку «Європейське обличчя Луганщини», присвячену внеску вихідців з країн Європи у розвиток і становлення Луганщини.

Проект реалізується Луганським Благодійним фондом «Світло серця» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Проект «Європейське обличчя Луганщини» – це краєзнавче дослідження з представленням результатів шляхом видання книги та влаштування пересувної виставки, присвяченої Дню міста Луганськ.

На виставці буде представлено інформацію про європейців, які стали часткою історії Луганська, Лисичанська, Слов’яносербська, Алчевська, Стаханова, Сватова та інших міст та сіл нашої області.

Плакати розповідатимуть про створення Слов’яносербії, першовідкривачів вугільних родовищ, перший рудник і першу шахту Донбасу, про заснування метеорологічної станції і відкриття штейгерської школи в Лисичанську, становлення Луганського ливарного і паровозобудівного заводів, зародження винокуріння, медицини і футболу на Луганщині. Цим ми зобов’язані Карлу Гаскойну, Густаву де Кальве, Густаву Гартману, Генріху Држвіковському, Іоганну Далю, Рудольфу Геннефельду, Фредерику Ле Пле та багатьом іншим вихідцям з країн Європи, які в різні часи працювали на благо Луганської області.

Виставка буде проходити в корпусі № 2 на другому поверсі біля великої актової зали. Відвідати її можна буде з 24 вересня по 1 жовтня 2010 року.

Презентація книги «Європейське обличчя Луганщини», виданої в рамках проекту, намічена на 8 жовтня 2010 року.

Контактна особа: Ганна Низькодубова: +38-099-77-350-11

* * *

Метою проекту «Європейське обличчя Луганщини», що здійснюється Благодійним фондом «Світло серця» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження», є проінформувати населення Луганської області про результати проведеного в рамках проекту історично-краєзнавчого дослідження щодо внеску вихідців з європейських країн у розвиток Луганського регіону

БФ «Світло серця» є недержавною, безприбутковою благодійною організацією, яку засновано 15.09.2003 р. з метою здійснення благодійної діяльності, спрямованої на сприяння практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, що спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища і покращення життя в громаді, сприяння місцевій філантропії, та розвиток волонтерства.

Детальніше: http://www.hearts-light.ucoz.ru

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: