У Луганську відбудуться тренінги стосовно створення та діяльності ОСББ

8-9 квітня в Луганську відбудуться семінари-тренінги “Правові аспекти створення та діяльності ОСББ у багатоквартирних житлових будинках”

8-9 квітня в Луганську відбудуться семінари-тренінги “Правові аспекти створення та діяльності ОСББ у багатоквартирних житлових будинках”. Заходи організовує ГО “Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Семінари-тренінги буде проведено для керівників ОСББ, представників ініціативних груп, які мають намір створити ОСББ у Луганську та містах Луганської області.

Тренерами будуть представники Львівського ресурсного центру Андрій Бурий і Михайло Васюта.

Питання, які заплановано обговорити:
– правові аспекти створення та діяльності ОСББ у житлових будинках;
– передача житлового будинку на баланс ОСББ;
– поточна діяльність ОСББ, правове регулювання;
– передача прибудинкової території у власність ОСББ;
– сприяння створенню ОСББ з боку управління ЖКГ Луганської обладміністрації.

Охочим узяти участь у заходах слід заповнити анкету та надіслати її на електронну адресу n.boyko.i@rambler.ru. Перед заходом учасникам буде надіслано запрошення зі вказаним місцем, датою та часом проведення.

Контакти: “Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!”, Наталія Бойко, 050 281 45 68, n.boyko.i@rambler.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: