У Луганську відбудеться семінар, присвячений тарифам ЖКГ

Луганська обласна громадська організація “Громадська ініціатива Луганщини” запрошує на семінар із тематики житлово-комунального господарства

Луганська обласна громадська організація “Громадська ініціатива Луганщини” запрошує на семінар із тематики житлово-комунального господарства (ЖКГ), який відбудеться 14-15 березня у Луганську. Захід пройде в межах проекту “Залучення громадськості Луганська до підготовки правових актів щодо формування порядку встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги” в рамках ініціативи “Об’єднаймося заради реформ!” (UNITER) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета семінару – підвищити рівень професіоналізму, правової та практичної підготовки громадських об’єднань щодо формування порядку встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги. Захід організовують для представників органів самоорганізації населення (ОСН), об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) і профільних громадських організацій, які працюють у сфері ЖКГ.

Семінар проведе Євгенія Абрамова, яка була в. о. начальника управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеси та є аспірантом кафедри державного управління й місцевого самоврядування Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Про місце проведення семінару буде повідомлено особам, яких буде запрошено до участі. Участь у заході безкоштовна. Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами та харчуванням.

Контакти: Тетяна Кіріллова, (0642) 35 72 32, 050 622 333 0

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: