У Луганську відбудеться літературний вечір “Анестезія”

22 листопада о 18:00 у Луганську відбудеться літературний вечір “Анестезія”

22 листопада о 18:00 у Луганську (андеграунд-кластер “Куб”, квартал Комарова, район піцерії “Челентано”) відбудеться літературний вечір “Анестезія”. Захід проводить Літературне угруповання “СТАН” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу виступлять представники поетичних угруповань “Творчий Кременчук” (Олеся Міфтахова, Ната Стояновська й Павло Жидков) і “СТАН” (Олена Заславська, Ярослав Мінкін та Алевтина Панна-Тюльпанна), а також відбудеться літературний перформанс за мотивами п’єси Валерія Медіна “Біль” і презентація літературної антології “Анестезія: поети проти болю”.

Літературний вечір є підсумковим заходом місячника паліативної та хоспісної допомоги. Поети й актори поєднали свої зусилля, щоб привернути увагу суспільства до проблем людей, які живуть з болем і потребують знеболення.

Вхід на захід – вільний.

Усім охочим слід зв’язатися з організаторами телефоном 095 349 53 25 чи 095 200 90 92.

Паліативна допомога – це забезпечення хворому можливості прожити останні дні без страждань і приниження. Це допомога при психосоціальних і духовних проблемах, вирішувати які покликана не лише медицина, а й мистецтво.

Контакти:
Літературне угруповання “СТАН”
095 349 53 25
095 200 90 92
stan.art.group@gmail.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: