У Луганську відбудеться круглий стіл «Правозахисні погляди на поводження з ув’язненими на Луганщині»

29 червня 2010 року в м. Луганськ відбудеться круглий стіл «Правозахисні погляди на поводження з ув'язненими на Луганщині: громадська взаємодія в питанні попередження жорстокого й принижуючого гідність поводження з людьми в місцях позбавлення волі».

Захід організовано Луганською обласною організацією „Інститут Адвокасі” за підтримки Міжнародного Фонду „Відродження”.

Мета круглого столу: обговорити проблеми захисту прав людей в установах виконання покарань на основі отриманих результатів моніторингу, а також обговорити серед представників громадськості та установ виконання покарань роль та діяльність спостережних комісій у захисті прав людей у виправних установах, розробити рекомендації для подальшої активізації діяльності спостережних комісій та залучення до їх складу більшої кількості правозахисних організацій.

У роботі “круглого столу” братимуть участь представники виправних установ, правозахисних організацій та спостережних комісій Луганщини.

Під час проведення заходу буде розроблено та обговорено рекомендації щодо форм соціального партнерства між неурядовими організаціями, громадськістю, ЗМІ й державними установами виконання покарань у забезпеченні й захисту прав та свобод засуджених.

Час проведення: з 09:00 до 12:00.

Місце проведення: м. Луганськ, конференц-зала ДК ім. Леніна (2 поверх).

Контакти: Луганська обласна організація „Інститут Адвокасі”, тел. 050 275 28 08, advocacy-lug@ukr.net.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: