У Луганську видано практичний посібник для ОСББ

У Луганську вийшла друком книжка “Оформлення прибудинкової території: Практичний посібник для ОСББ”

У Луганську вийшла друком книжка “Оформлення прибудинкової території: Практичний посібник для ОСББ”. Її видав Східноукраїнський центр громадських ініціатив у межах проекту “Місцевим ініціативам – правову підтримку” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародний фонд “Відродження”.

У виданні розглянуто вітчизняне законодавство, яке регулює порядок передання земельної ділянки прибудинкової території у власність ОСББ, проаналізовано проблеми реалізації права на прибудинкову територію та запропоновано можливі шляхи й інструменти захисту цього права.

“В умовах, які склалися зараз в Україні, жодних гарантій або механізмів запобігання корупції в земельній сфері немає. Отже, єдиний шлях захистити прибудинкову територію – забрати її в чиновника. Ми вирішили розробити відповідний посібник, користуючись яким, члени ОСББ зрозуміли б основні етапи та проблеми в оформленні прибудинкової території. Готуючи цю книжку, ми спиралися не лише на положення чинного законодавства України, але й на практику його тлумачення тими органами, які мають його застосовувати”, – зауважив один із авторів видання Богдан Бондаренко.

Посібник буде корисний представникам громадських організацій, членам органів самоорганізації населення й об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, журналістам, а також депутатам місцевих рад і посадовим особам міських і районних виконавчих комітетів.

Контакти: Східноукраїнський центр громадських ініціатив, (0642) 49 13 74, zahyst@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: