У Луганську шукатимуть шляхи порозуміння між ОСББ і надавачами комунальних послуг

17 червня з 10:00 до 12:00 у Луганську відбудеться круглий стіл “ОСББ і монополісти комунальних послуг: проблеми і шляхи вирішення”

Сьогодні, 17 червня, з 10:00 до 12:00 у Луганську (пл. Героїв ВВВ, 9, к. 407) відбудеться круглий стіл “ОСББ і монополісти комунальних послуг: проблеми і шляхи вирішення”. Захід організовують Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!” спільно з Луганським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України (АМКУ) в межах проекту “Підтримка адвокаcі ОСББ Луганської області у взаємовідносинах із ТОВ “Луганськвода” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у заході візьмуть представники Ресурсного центру, ТОВ “Луганськвода”, Луганського обласного територіального відділення АМКУ, Головного управління економіки Луганської обладміністрації, Головного управління житлово-комунального господарства обладміністрації, ГО “Асоціація підтримки та розвитку місцевого самоврядування”, Луганського регіонального відділення Асоціації міст України, голови ОСББ Луганська, представники ЗМІ.

Питання, які заплановано обговорити:
– проблеми, що виникають між ОСББ і монополістами – надавачами житлово-комунальних послуг;
– можливість укладання угод із надавачами комунальних послуг;
– проблемні питання у стосунках між ОСББ і виконавцями послуг і шляхи їх вирішення.

Круглий стіл передбачає формат вільної дискусії, під час якої аудиторія може отримати відповідь на будь-яке питання з тематики заходу.

Контакти:
Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!”, Наталія Бойко, (0642) 93 24 59, 050 281 45 68, n.boyko.i@rambler.ru
Луганське обласне територіальне відділення АМКУ, Андрій Павленко, 050 713 24 65

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: