У Луганську розпочали інвентаризацію об’єктів історико-культурної спадщини

ГО “Луганська археологічна спілка” розпочала інвентаризацію об'єктів історико-культурної спадщини в Луганську

ГО “Луганська археологічна спілка” розпочала інвентаризацію об’єктів історико-культурної спадщини в Луганську. Відповідний проект став одним із переможців конкурсу адвокаційних ініціатив, який проводив Луганський міський осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

За словами ініціаторів проекту, за роки, що минули з часу внесення пам’яток до реєстрів, багато об’єктів уже втратили історичний вигляд, якісь сильно змінили зовнішній вигляд, а деякі повністю знищено. Результати спільного огляду будівель і пам’ятників дадуть змогу з’ясувати поточний стан об’єктів, розробити подальшу стратегію їх захисту й охорони.

До реалізації проекту долучилися громадські активісти, фотохудожники, історики, краєзнавці. У результаті спільної роботи вже найближчим часом буде видано каталог об’єктів історико-культурної спадщини Луганська.

Раніше представники 16 громадських організацій передали керівництву міста колективне звернення, у якому висловили стурбованість тим, що анонсовані міськрадою роботи з реставрації та реконструкції історичного центру можуть проходити непрозоро й без урахування думки городян. Також було ініційовано створення відповідної робочої групи.

Контакти:
ГО “Луганська археологічна спілка”
095 479 60 01
laspilka@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: