У Луганську хочуть упорядкувати пустирі

У Луганську створено робочу групу для виявлення власників “нічийних” земельних ділянок і розробки розпорядчого документа щодо закріплення відповідальних за прибирання територій

У Луганську створено робочу групу для виявлення власників “нічийних” земельних ділянок і розробки розпорядчого документа щодо закріплення відповідальних за прибирання територій. Діяльність групи координує ОСН “Комітет кварталу Степной”, який став одним із переможців обласного конкурсу мікрогрантів. Конкурс проводив Луганський міський осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До складу групи увійшли депутати міськради, представники ОСН Луганська, відділу охорони довкілля та КП “Житлосервіс”.

Голова ОСН “Комітет кварталу Степной” Наталія Богушева розповіла про проблему: “Коли відбувалася забудова кварталу, деякі території не було забудовано. Зараз це занедбані пустирі. На цих пустирях росте амброзія з людський зріст. Від задухи, спричиненої цією травою, страждають люди. Раз на рік комунальники косять траву, але це не вирішує нашої проблеми повністю. Тут потрібен системний підхід і відповідний розпорядчий документ, що зобов’язує всіх землекористувачів тримати в порядку свої території”.

Контакти:
Луганський міський осередок
ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
Тетяна Кіріллова
lmovgoassn@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: