У Луганську громадськість моніторитиме доступ до інформації про діяльність державних вугільних підприємств

12 листопада 2009 року Луганська обласна організація "Суспільна служба правової допомоги" проведе семінар "Доступ до інформації про діяльність державних вугільних підприємств: інструментарії моніторингової кампанії".

12 листопада 2009 року Луганська обласна організація “Суспільна служба правової допомоги” проведе семінар “Доступ до інформації про діяльність державних вугільних підприємств: інструментарії моніторингової кампанії” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

В семінарі братимуть участь 40 представників моніторингових груп, які будуть займатися моніторингом доступу до інформації про діяльність вугільних підприємств, зокрема, щодо охорони праці шахтарів, виконання державних цільових соціальних програм для шахтарів, тощо.

Серед основних завдань семінару : ознайомити учасників із інструментами моніторингу, тематичним напрямком інформаційних запитів, нормативною базою, на яку можна спиратися під час моніторингу, оцінити ймовірні ризики, які можуть виникнути під час моніторингу, та спільно розробити заходи щодо мінімізації ризиків та їх протидії.

Місце проведення заходу: м. Луганськ, конференц-зала Будинку техніки

Контактна особа

Качанюк Юрій Васильович, тел. 099 006 58 84, pela-lug@ukr.net

Інформація про організацію:

Луганська обласна організація “Суспільна служба правової допомоги” (ССПД) є недержавною позапартійною неприбутковою громадською організацією.

Статутною метою діяльності ССПД є надання правової допомоги, сприяння:

  • побудові громадянського суспільства,
  • підвищенню правової свідомості та культури громадян,
  • становленню цивілізованої правової системи та демократичних засад судочинства.

Організацію складає патріотична, свідома частина громадян України, яка хоче активно сприяти проведенню демократичних реформ, становленню громадянського суспільства, утворенню цивілізованої правової системи, розвитку місцевого самоврядування в Україні через діяльність в одному з найпроблемніших регіонів  на Сході країни – Луганській області.

Напрямки діяльності організації:

  • правова просвіта населення;
  • надання безкоштовних юридичних консультації для вразливих верств населення, НГО, дрібних бізнесменів (в т.ч. по телефону “гарячої лінії”);
  • представлення інтересів та захист громадянських, соціальних, економічних, культурних та інших прав і свобод громадян у суді, органах державної влади та місцевого самоврядування, в установах, підприємствах, організаціях;
  • моніторинг важливих громадсько-політичних процесів в державі та експертна підтрика в розробці нормативних державних актів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: