У луганських вишах вивчать бюджетування студентських стипендій

Центр творчих ініціатив “Східна Україна” розпочинає проект “Прозоре бюджетування стипендій – передумова захисту прав студентів”

Центр творчих ініціатив “Східна Україна” розпочинає проект “Прозоре бюджетування стипендій – передумова захисту прав студентів”. Проект підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект спрямовано на вирішення двох проблем:
– непрозорість бюджетування студентських стипендій;
– можлива наявність корупційної зацікавленості викладачів і відповідно необ’єктивне оцінювання знань студентів.

Цими двома проблемами порушено право студентів на соціальне забезпечення (ст. 46 Конституції України), право на освіту, в тому числі право на стипендію (ст. 53 Конституції), а також право на доступ до інформації.

Упродовж проекту буде здійснено моніторинг бюджетування студентських стипендій у луганських вишах шляхом направлення інформаційних запитів до ВНЗ і державних органів, проведення експертних опитувань, порівняння статистичної інформації.

Центр творчих ініціатив “Східна Україна”
(0642) 71 02 15
office@activity.org.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: