У лісі на Харківщині влаштують прибирання

4 листопада о 12:00 активісти сіл Високопілля та Гвоздьове (Валківський район Харківської області) спільно з волонтерами молодіжних громадських організацій Харкова почнуть прибирання прилеглого Гетьманського лісу

4 листопада о 12:00 активісти сіл Високопілля та Гвоздьове (Валківський район Харківської області) спільно з волонтерами молодіжних громадських організацій Харкова почнуть прибирання прилеглого Гетьманського лісу. Захід організовують сільська рада Високопілля та ХОГО “Асоціація розвитку спільнот” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час акції активісти сіл також дізнаються про впровадження методики “Сусідська взаємодопомога” (“Neighbourhood Watch”) у Харкові та декількох селах Дергачівського району. Голова правління Асоціації розвитку спільнот Маріанна Голованова проведе презентацію цієї програми. Сільська голова Високопілля Світлана Шумейко розповість про об’єднання зусиль для вирішення проблем сіл Високопілля та Гвоздьове.

Організатори забезпечать проїзд журналістів від Харкова до місця проведення акції та у зворотному напрямку.

“Сусідська взаємодопомога” – це метод тісної спільної роботи за участю будинків, під’їздів, приватних господарств, міліції та місцевої влади з метою допомогти людям захистити себе та свою власність, зменшити небезпеку вчинення злочинів і поліпшити умови проживання. Практика розвинених країн (Великої Британії та США) доводить, що “Сусідська взаємодопомога” допомагає запобігти злочинності та згуртувати мешканців для вирішення проблем свого будинку, району, міста чи селища.

Контакти:
ХОГО “Асоціація розвитку спільнот”
057 759 80 09

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: