У липні стартує проект «Тьомкінські дні-2011 – дні європейської культури у Кременчуці»

2 липня 2010 року у Кременчуці стартує проект «Тьомкінські дні-2011 – дні європейської культури у Кременчуці», що реалізується громадською організацією «Фонд розвитку громади міста Кременчука» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Упродовж терміну реалізації проекту планується підвищити обізнаність кременчужан про внесок їхнього земляка Дмитра Тьомкіна – всесвітньовідомого композитора, володаря чотирьох Оскарів – у розвиток європейської та світової культури та популяризувати у Кременчуці світові творчі здобутки маестро.

У рамках проекту заплановано ряд заходів на рівні міста Кременчука, серед яких:

  • розробка та запуск першого в Україні веб-сайту, присвяченого життю (зокрема дитинству у Кременчуці) та творчості Д.Тьомкіна;
  • робота пересувного літературно-музичного Клубу ім. Тьомкіна у школах Кременчука;
  • Інформаційні дні (травень 2011 року), які (поміж інших інформаційних заходів) включатимуть проведення урочистого заходу з концертною програмою, присвяченого Дню народження всесвітньовідомого композитора Д.Тьомкіна.

Мета цих заходів – закласти фундамент для продовження діяльності, спрямованої на вшанування пам’яті Д.Тьомкіна, з можливістю її розширення до регіонального та міжнародного рівня.

Контактна особа: Каць Ірина Рафаїлівна, +38 (050) 957-23-86, ns314@ya.ru.

* * *

Метою проекту «Тьомкінські дні-2011 – дні європейської культури у Кременчуці», що здійснюється НУО «Фонд розвитку громади міста Кременчука» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, є підвищення обізнаності кременчужан про внесок їхнього земляка Дмитра Тьомкіна – всесвітньовідомого композитора, володаря чотирьох Оскарів – у розвиток європейської та світової культури.

Мета діяльності НУО «Фонд розвитку громади міста Кременчука» – підвищити якість життя всієї територіальної громади міста Кременчука до європейського рівня. Детальніше: www.frgk.com.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: