У Криму презентують роботи фотоконкурсу “Європейський погляд”

У травні-червні у Криму буде презентовано роботи учасників фотоконкурсу “Європейський погляд”, покликаного продемонструвати схожі риси кримських і європейських міст

У травні-червні у Криму буде презентовано роботи учасників фотоконкурсу “Європейський погляд”, покликаного продемонструвати схожі риси кримських і європейських міст. Конкурс проводила Сімферопольська міська молодіжна громадська організація “Світло” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Презентація фоторобіт відбудеться 20 травня о 15:00 у Сімферополі, в арт-центрі “Карман”, і 25 травня об 11:00 у Центрі європейської інформації Таврійського національного університету імені Володимира Вернадського.

Роботи переможців демонструватимуть:
– з 21 до 25 травня в арт-центрі “Карман” (Сімферополь);
– з 25 до 30 травня в Центрі європейської інформації ТНУ імені Володимира Вернадського (Сімферополь);
– з 1 до 7 червня в бібліотеці імені Алєксандра Пушкіна (Бахчисарай);
– з 8 до 13 червня в Центральній бібліотеці імені Антона Чехова (Ялта).

На фотоконкурс приймали авторські роботи, що висвітлюють європейську ідентичність кримських міст. Автори мали показати, чому вони вважають певне місто європейським, які елементи повсякденного життя сучасного кримського міста (соціально-економічні умови життя, європейські стандарти й цінності, інтереси молоді та суспільні взаємини тощо) актуальні і для Європи. Фоторобота (сюжет, назва, загальний контекст і сенс) має наочно демонструвати, що, на думку її автора, споріднює життя молодих людей у Криму та Європі, чим, крім архітектури, схожі міста та їх сприйняття.

Сімферопольська міська молодіжна громадська організація “Світло”
(0652) 70 60 73
svitlo.simferopol@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: