У Криму досліджуватимуть міжетнічну толерантність молоді

Євпаторійський центр регіонального розвитку розпочав проект “Дослідження стану міжетнічної толерантності в молодіжному середовищі Криму”

Євпаторійський центр регіонального розвитку розпочав проект “Дослідження стану міжетнічної толерантності в молодіжному середовищі Криму”. Проект підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект передбачає здійснення дослідження та підготовку інформаційно-аналітичного документу (“Зеленої книги”) для акцентування уваги місцевих органів влади на аспектах цієї проблеми заради протидії проявам нетолерантного ставлення молоді до представників інших національностей, нетерпимості та ксенофобії. Також передбачено проведення широкої інформаційної кампанії шляхом оприлюднення, поширення й обговорення матеріалів проекту.

Євпаторійський центр регіонального розвитку
Станіслав Удот
099 387 93 83

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: