У Кременці розвивають ОСББ

У місті Кременці (Тернопільська область) завершено реалізацію проекту «Впровадження моделі функціонування ефективного ОСББ».

 

У місті Кременці (Тернопільська область) завершено реалізацію проекту «Впровадження моделі функціонування ефективного ОСББ». Його організували Тернопільське регіональне відділення Асоціації міст України та Кременецька міська рада за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Як повідомляє блог Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України, у межах проекту було проведено навчання членів правління ОСББ та ініціативних груп мешканців багатоквартирних будинків з організації діяльності ОСББ. Основними темами навчальної програми були: менеджмент об’єднання співвласників житла, діяльність ОСББ щодо утримання та використання майна, фінансування діяльності ОСББ.

На другому етапі членів правління ОСББ та ініціативні групи проконсультували з питань організації роботи ОСББ та прийняття житлового комплексу на баланс ОСББ. Для ознайомлення з досвідом діяльності ОСББ в інших містах було організовано поїздку навчальної групи в місто Бережани.

Відтепер для новостворених ОСББ починається найважливіший і найскладніший етап – перехід до самостійного управління багатоквартирним житловим будинком. Основними його завданнями є прийняття житлового комплексу на баланс ОСББ, складання першого фінансового плану ОСББ, організація управління майном ОСББ.

У межах проекту було розроблено «Програму муніципальної підтримки переходу багатоквартирних будинків до самостійного управління». Прийняття документа, на думку міської влади, конкретизує стратегічний план економічного розвитку Кременця в питанні реформування житлово-комунального господарства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: