У Кременчуці влаштували концерт-перформанс, присвячений композитору Дмитрові Тьомкіну

У Кременчуці відбувся концерт-перформанс “Тьомкінські дні 2011”, присвячений композитору Дмитрові Тьомкіну – вихідцю з Кременчука, володарю чотирьох Оскарів за музику до кінофільмів

20 травня у Кременчуці відбувся концерт-перформанс “Тьомкінські дні 2011”, присвячений композитору Дмитрові Тьомкіну – вихідцю з Кременчука, володарю чотирьох Оскарів за музику до кінофільмів. Захід відбувся в межах проекту “Тьомкінські дні-2011 – дні європейської культури у Кременчуці”, який реалізує ГО “Фонд розвитку громади міста Кременчука” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Концерт розпочався перформансом за участю художників, фотографів і музикантів. У Палаці культури лунав саксофон, були інсталяції з живих скульптур, що символізували різні країни, в яких жив і творив композитор. Художники в цей час на великому полотні зображали художні асоціативні ряди. Пізніше за пензлі взялися і глядачі. На спільній картині була українська хатина та переплетені кольори прапорів багатьох країн.

Концертна програма складалася з виступів музичних колективів міста з творами Дмитро Тьомкіна. Партитури творів надав продюсер музики композитора, американський музикант Патрик Рус.

У фіналі нагородили переможців конкурсу дитячого малюнку “Творчість Тьомкіна очима юних кременчужан”. Ними стали вихованці Кременчуцької дитячої художньої школи Андрій Марченко, Маргарита Рубанова, Анастасія Зайцева, Анастасія Майборода, Олена Дзюба та Єлизавета Самойленко.

На святі були присутні Посол Королівства Норвегія в Україні Олав Берстад та віце-мер Кременчука Віталій Малецький. Вітальне відео надіслала вдова Дмитра Тьомкіна Олівія Тьомкіна Дуглас, яка мешкає у Великобританії.

Свято завершив “Rawhide” – марш Дмитра Тьомкіна, який виконали спільно всі колективи. Цього дня на сцені було близько ста учасників та заповнений тисячний зал глядачів. На фінальних акордах глядачі аплодували стоячи.

Контакти: ГО “Фонд розвитку громади міста Кременчука”, Ірина Каць, 050 957 23 86, ns314@ya.ru

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: