У Кременчуці підіб’ють підсумки навчання голів ОСББ

6 липня о 15:00 у місті Кременчук (Полтавська область) відбудеться вручення дипломів і сертифікатів першим випускникам Школи управдомів і підсумкова прес-конференція “Здобутки першої Школи управдомів”

6 липня о 15:00 у місті Кременчук (Полтавська область), у Будинку дитячої та юнацької творчості (вул. Квартальна, 14, 2-й поверх, малий зал), відбудеться вручення дипломів і сертифікатів першим випускникам Школи управдомів і підсумкова прес-конференція “Здобутки першої Школи управдомів”. Захід проводить Фонд розвитку громади міста Кременчука за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час прес-конференції буде презентовано звіт про роботу Ресурсного центру для ОСББ “Школа управдомів” і висвітлено такі теми:
– підбиття підсумків навчання голів ОСББ міста;
– проблеми й успіхи першої Школи управдомів.

Запрошені:
– Валерій Медведовський, заступник міського голови з питань ЖКГ;
– Сергій Ярош, начальник управління ЖКГ Кременчука;
– Іван Скибиляк, голова правління Академії розвитку гуманітарної освіти.

Фонд розвитку громади міста Кременчука
Ігор Семеняченко
(0536) 79 91 64
frgk@ya.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: