У Кременчуці ОСББ та енергозбереження йдуть назустріч один одному

30 липня 2010 року відбулося перше засідання робочої групи лобістів в рамках адвокаційної кампанії проекту «Бюро сталого енергетичного розвитку ОСББ м. Кременчука».

Мета адвокаційної кампанії – підготовка за участі лобістів (депутати місцевих рад, представники громадських організацій, ОСББ, місцевої влади, комунальних підприємств) політичного рішення щодо підтримки впровадження енергозберігаючих заходів у будинках ОСББ м. Кременчука та винесення його на розгляд Кременчуцької міської ради.

До діяльності Бюро на волонтерських засадах долучився енергоаудитор Москалик Михайло Іванович. Під час робочої зустрічі члени ОСББ звернулись до нього за роз’ясненнями щодо проблем, які виникли в окремих ОСББ м. Кременчука після встановлення теплолічильників. Він надав пояснення з професійної точки зору, а також звернув увагу присутніх на можливостях заощадження, яке стало наслідком впровадження енергозберігаючих заходів та обліку енергоносіїв в окремих будинках ОСББ м. Кременчука, підтвердивши це конкретними цифрами.

Крім обговорення проекту концепції політики енергозбереження, поданого працівниками Бюро на розгляд місцевих політиків, членами робочої групи було вирішено звернутися до ОСББ міста з ідеєю реалізації можливих (в умовах дефіциту фінансів) засобів регулювання теплопостачання на конкретно взятому «пілотному» будинку ОСББ для досягнення комфортних умов проживання в цьому будинку при оплаті мешканцями послуг в «розумних» межах. Також було вирішено результати «пілотної» роботи довести через ЗМІ до кременчужан з метою подальшої «трансляції» позитивних досягнень на інші багатоквартирні будинки міста.

Працівники Бюро оголосили, що з метою ширшого інформування цільової аудиторії проекта (члени ОСББ, мешканці багатоквартирних будинків Кременчука) та отримання зворотнього зв’язку від населення міста створено блог проекта «Бюро сталого енергетичного розвитку ОСББ м. Кременчука» за адресою http://www.telegraf.in.ua/blogs/byurostalogoenergetichnogorozvitkuosbbmkremenchuka/.

Проект «Бюро сталого енергетичного розвитку ОСББ м. Кременчука» реалізується в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа. Реалізація компоненту «Підтримка місцевих ініціатив» програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що виконується Pact Inc., стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного Розвитку (USAID), та фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Бюро акцентує свою роботу на наданні безкоштовних послуг членам та керівництву 140 ОСББ Кременчука шляхом надання їм консультативної, інформаційної та методичної допомоги на базі офіса Бюро та під час виїзних робочих зустрічей на мікрорайонах міста. Крім того, працівники Бюро ініціюють і реалізують адвокаційну, інформаційну і освітню кампанії, спрямовані на сталий енергетичний розвиток ОСББ.

Контактна особа: Роман Каць, +38 (0536) 799164.

* * *

Метою проекту «Бюро сталого енергетичного розвитку ОСББ м. Кременчука», що здійснюється НУО «Фонд розвитку громади міста Кременчука» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», є посилення спроможності 140 ОСББ у енергозбереженні задля сталого розвитку громади міста Кременчука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: