У Кременчуці обговорили подальший розвиток ОСББ в контексті енергозбереження

17 червня у малому залі №2 виконкому Кременчуцької міської ради було проведено прес-конференцію, на якій громадська організація «Фонд розвитку громади міста Кременчука» презентувала проект «Бюро сталого енергетичного розвитку ОСББ м. Кременчука».

Проект реалізується в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа. Реалізація компоненту «Підтримка місцевих ініціатив» програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що виконується Pact Inc., стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного Розвитку (USAID), та фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Тема прес-конференції: розгляд заходів в рамках адвокаційної, інформаційної й освітньої кампаній проекта. У прес-конференції взяли участь 19 осіб: виконавці проекта, начальник УЖГК Любенко О.А., голова правління ГО «Асоціація ОСББ «Кременчук» Семеняченко В.Л., представники ЗМІ, громадських організацій та ін.

Начальник УЖГК Олександр Любенко розповів про результати кількарічної співпраці з ГО «Фонд розвитку громади міста Кременчука» та про наміри подальшої спільної роботи в напрямку енергозбереження у житловому секторі та ОСББ.

Журналістів цікавили питання подальшої долі розвитку ОСББ у Кременчуці, про джерела проблем у стосунках ОСББ з постачальниками комунальних послуг, причин низької соціальної активності громадян щодо розвитку ОСББ та самоорганізації.

Бюро розгорнуто за адресою вул. 29 Вересня, 10/24, к. 40 і працює у робочі дні з 9.00 до 17.00.

Перелік заходів в рамках діяльності Бюро:

  • Проведення 6 робочих зустрічей лобістів проекта.
  • Проведення круглого столу за участі працівників Бюро, депутатів, представників ЗМІ, громадських організацій, ОСББ, службовців органів місцевого самоврядування.
  • Проведення семінару для депутатів міськради. Розгляд проекту рішення «Про підтримку впровадження енергозберігаючих технологій в будинках ОСББ м. Кременчука».
  • Розміщення статей у ЗМІ, створення окремої сторінки на веб-сайті «Фонда розвитку громади міста Кременчука» www.frgk.com.ua.
  • Розміщення у громадських місцях 10 сіті-лайтів протягом 6 місяців.
  • Друк і поширення серед цільової аудиторії 500 плакатів, 1000 буклетів.
  • Проведення 3 семінарів-практикумів для навчання представників ОСББ.
  • Видання та поширення серед керівників та активних членів ОСББ 150 екземплярів методичного посібника з питань енергозбереження у багатоквартирному будинку.

Працівники Бюро запрошують до співпраці та партнерства представників ОСББ, мешканців багатоквартирних будинків Кременчука та інших зацікавлених у енергозбереженні в житловому секторі Кременчука.

Контактна особа: Роман Каць, +38 (0536) 799164

* * *

Метою проекту «Бюро сталого енергетичного розвитку ОСББ м. Кременчука», що здійснюється НУО «Фонд розвитку громади міста Кременчука» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», є посилення спроможності 140 ОСББ у енергозбереженні задля сталого розвитку громади міста Кременчука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: