У Кременчуці для голів та активу ОСББ буде проведено перший семінар-практикум з питань енергозбереження

На 17 серпня 2010 року для голів та активу ОСББ м. Кременчука заплановано проведення першого семінара-практикума з питань енергозбереження у помешканнях та багатоквартирних будинках. Семінар організовує громадська організація «Фонд розвитку громади міста Кременчука» в рамках реалізації проекту «Бюро сталого енергетичного розвитку ОСББ м. Кременчука».

Проект реалізується в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа. Реалізація компоненту «Підтримка місцевих ініціатив» програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що виконується Pact Inc., стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного Розвитку (USAID), та фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Теми двох семінарів-практикумів, запланованих в рамках проекту «Бюро сталого енергетичного розвитку ОСББ м. Кременчука»:

1) орієнтовне визначення енергозберігаючого потенціалу у багатоквартирному будинку шляхом його первинного енергообстеження;

2) основні доступні технології енергозбереження, механізм залучення інвестицій для їх впровадження у багатоквартирному будинку (цей семінар-практикум буде проводитись за участі представників ОСББ, які вже застосовують заходи з енергозбереження, та за участі представників провідних місцевих компаній, які пропонують населенню технології та матеріали для енергозбереження на комерційній основі);

3) енерго- та ресурсозбереження власних помешкань – інформація для початківців.

До проведення семінарів-практикумів буде залучено експертів міської громадської організація «Асоціація об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Кременчук», які презентують результати заходів з енерго- та ресурсозбереження, що вже мали місце в кількох ОСББ міста Кременчука.

Контактна особа: Роман Каць, +38 (0536) 799164.

* * *

Метою проекту «Бюро сталого енергетичного розвитку ОСББ м. Кременчука», що здійснюється НУО «Фонд розвитку громади міста Кременчука» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є посилення спроможності 140 ОСББ у енергозбереженні задля сталого розвитку громади міста Кременчука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: