У Ковельській виховній колонії будуть надавати безкоштовні юридичні консультації

30 жовтня 2009 року Асоціація захисту прав молоді Волині у Луцьку презентувала проект “Підвищення ефективності роботи органів та установ кримінально-виконавчої системи Волинської області”, що реалізовується за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

На прес-конференції були присутні: Андрій Скіць, заступник начальника управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Волинській області; Сергій Матвіюк, начальник сектору кримінально-виконавчої інспекції управління Державного департаменту з питань виконання покарань; Олександр Радощук, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації; Ольга Васильчук, в.о. заступника директора Департаменту соціальної політики Луцької міської ради; Андрій Козак, адвокат, експерт проекту.

Метою проекту є покращення ефективності роботи органів та установ кримінально-виконавчої системи Волинської області у сфері ресоціалізації, адаптації та виправлення осіб, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції та відбувають покарання у Ковельській виховній колонії.

Як зазначив голова Асоціації захисту прав молоді Волині, Андрій Гаврищук, проекти такого роду реалізовуються Асоціацією не вперше. Попередні проекти було спрямовано на покращення доступу до правових знань засуджених осіб.

Координатори проекту та представники Департаменту з питань виконання покарань вважають, що така допомога забезпечить якщо не перевиховання, то, принаймні, соціальну адаптацію правопорушників.

Юристи роз’яснюватимуть законодавство щотижня по кілька годин безпосередньо в колонії та приміщеннях кримінально-виконавчих інспекцій. Юридичні консультації, що надаватимуться, будуть безкоштовні і триватимуть до квітня наступного року.

Мар’яна Мазур, асистент програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 482 03 63 
eлектронна пошта: mazur@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 44, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: