У Ковелі обговорять захист жертв родинного насильства

16 січня о 15:00 у місті Ковель (КП “Ковельський міський культурно-просвітницький центр”, вул. Незалежності, 89) відбудеться круглий стіл у межах проекту “Посилення правових можливостей жінок, які зазнали насильства в сім’ї”

16 січня о 15:00 у місті Ковель (КП “Ковельський міський культурно-просвітницький центр”, вул. Незалежності, 89) відбудеться круглий стіл у межах проекту “Посилення правових можливостей жінок, які зазнали насильства в сім’ї”. Захід проводить ВОГО “Центр правової допомоги” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у заході візьмуть представники державних органів і служб, до повноважень яких входить захист жертв насильства в сім’ї, а також начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей, начальник сектору дільничних інспекторів міліції Ковельського МВ УМВС та представники прокуратури.

Контакти:
ВОГО “Центр правової допомоги”
Альона Матвійчук
095 623 40 11

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: