У Ковелі обговорять розвиток велосипедної інфраструктури

2 жовтня о 10:00 у приміщенні Ковельської міської ради відбудеться круглий стіл “Розвиток велосипедної інфраструктури міста”

2 жовтня о 10:00 у приміщенні Ковельської міської ради відбудеться круглий стіл “Розвиток велосипедної інфраструктури міста”. Захід проводить Волинський Інститут Права за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне самоврядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники обговорять можливості розробки та впровадження Концепції велосипедної інфраструктури Ковеля. До участі запрошено велосипедистів, автомобілістів, пішоходів, громадськість і посадовців органів місцевого самоврядування (фахівців із містобудування та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури, відділу екології, архітектури й капітального будівництва).

Поділитися позитивним досвідом розробки та лобіювання прийняття Концепції розвитку велосипедної інфраструктури запросили також Юрія Моклицю, голову Асоціації розвитку туризму Волині. Він є експертом із “велосипедизації”, а також співавтором цього стратегічного документу у Луцьку, який було затверджено 26 вересня на сесії Луцької міської ради.

Контакти:
Волинський Інститут Права
Людмила Вільчинська
(0332) 2000 32
l.vilchynska@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: