У котовських школах пропонують запровадити факультатив із прав людини

У Центрі права міста Котовськ (Одеська область) відбувся семінар-тренінг “Сучасні тенденції та підходи правової освіти учнівської та студентської молоді”

9 лютого в Центрі права міста Котовськ (Одеська область) відбувся семінар-тренінг “Сучасні тенденції та підходи правової освіти учнівської та студентської молоді”. Діяльність Центру координує Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” (КВУ) спільно з Котовським міськрайонним управлінням юстиції за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” та Посольства Королівства Нідерландів.

У заході взяли участь завучі з виховної роботи, вчителі та викладачі суспільно-правових дисциплін Котовська й Котовського району.

На початку заходу відбулося урочисте вручення сертифікатів найкращим слухачам факультативного курсу “Знай і вмій захистити свої права”, який проводив упродовж вересня-листопада 2011 року Центр права та Котовське міськрайонне управління юстиції.

Керівник юридичного відділу Одеської обласної організації КВУ Ігор Бринош розповів про необхідність правової освіти учнів і студентів, формування в молоді нетерпимості до будь-яких виявів корупції та хабарництва. Він також анонсував творчий конкурс серед молоді “Обережно, корупція!”

Координатор Центру права в Котовську Віктор Зуєв і головний спеціаліст Котовського міськрайонного управління юстиції Сергій Мерзляков провели тренінг із застосування новітньої методології при викладанні суспільно-правових дисциплін і проведення виховної роботи в навчальних закладах, поділилися досвідом Центру права в цій сфері.

Під час спілкування з педагогами було досягнуто домовленостей про розробку та впровадження у шкільний навчальний процес факультативу з прав людини, а також про необхідність паралельно з дітьми здійснювати правову освіту також і батьків.

Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
(048) 716 40 18
odesakvu@ukr.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: